• Terminarz: Wszystkie Mecze MŚ w Rosji
  • Pierwszy Mecz: : 14 czerwca, 2018
  • Ostatni Mecz: : 15 lipca, 2018 (Mecz Finałowy)
Kolejny Mecz Terminarz

Wszystkie Mecze Grupowe - Terminarz

Twój Czas*


Czas Lokalny

14.06.2018
Czwartek
18:00 MSK

Czas UTC

14.06.2018
Czwartek
15:00 UTC

Stadion

Stadion Łużniki
Moskwa
UTC+3
Grupa A
Rosja 5:0 Arabia Saudyjska
Mecz Nr. 1

Twój Czas*


Czas Lokalny

15.06.2018
Piątek
17:00 YEKT

Czas UTC

15.06.2018
Piątek
12:00 UTC

Stadion

Arena Jekaterynburg
Jekaterynburg
UTC+5
Grupa A
Egipt 0:1 Urugwaj
Mecz Nr. 2

Twój Czas*


Czas Lokalny

15.06.2018
Piątek
18:00 MSK

Czas UTC

15.06.2018
Piątek
15:00 UTC

Stadion

Stadion Kriestowskij
Sankt Petersburg
UTC+3
Grupa B
Maroko 0:1 Iran
Mecz Nr. 4

Twój Czas*


Czas Lokalny

15.06.2018
Piątek
21:00 MSK

Czas UTC

15.06.2018
Piątek
18:00 UTC

Stadion

Stadion Olimpijski 'Fiszt'
Soczi
UTC+3
Grupa B
Portugalia 3:3 Hiszpania
Mecz Nr. 3

Twój Czas*


Czas Lokalny

16.06.2018
Sobota
13:00 MSK

Czas UTC

16.06.2018
Sobota
10:00 UTC

Stadion

Kazań Arena
Kazań
UTC+3
Grupa C
Francja 2:1 Australia
Mecz Nr. 5

Twój Czas*


Czas Lokalny

16.06.2018
Sobota
16:00 MSK

Czas UTC

16.06.2018
Sobota
13:00 UTC

Stadion

Otkrytije Ariena
Moskwa
UTC+3
Grupa D
Argentyna 1:1 Islandia
Mecz Nr. 7

Twój Czas*


Czas Lokalny

16.06.2018
Sobota
19:00 MSK

Czas UTC

16.06.2018
Sobota
16:00 UTC

Stadion

Mordowija Arena
Sarańsk
UTC+3
Grupa C
Peru 0:1 Dania
Mecz Nr. 6

Twój Czas*


Czas Lokalny

16.06.2018
Sobota
21:00 USZ1

Czas UTC

16.06.2018
Sobota
19:00 UTC

Stadion

Stadion Kaliningrad
Kaliningrad
UTC+2
Grupa D
Chorwacja 2:0 Nigeria
Mecz Nr. 8

Twój Czas*


Czas Lokalny

17.06.2018
Niedziela
16:00 SAMT

Czas UTC

17.06.2018
Niedziela
12:00 UTC

Stadion

Samara Arena
Samara
UTC+4
Grupa E
Kostaryka 0:1 Serbia
Mecz Nr. 10

Twój Czas*


Czas Lokalny

17.06.2018
Niedziela
18:00 MSK

Czas UTC

17.06.2018
Niedziela
15:00 UTC

Stadion

Stadion Łużniki
Moskwa
UTC+3
Grupa F
Niemcy 0:1 Meksyk
Mecz Nr. 11

Twój Czas*


Czas Lokalny

17.06.2018
Niedziela
21:00 MSK

Czas UTC

17.06.2018
Niedziela
18:00 UTC

Stadion

Rostow Arena
Rostów nad Donem
UTC+3
Grupa E
Brazylia 1:1 Szwajcaria
Mecz Nr. 9

Twój Czas*


Czas Lokalny

18.06.2018
Poniedziałek
15:00 MSK

Czas UTC

18.06.2018
Poniedziałek
12:00 UTC

Stadion

Stadion Striełka
Niżny Nowogród
UTC+3
Grupa F
Szwecja 1:0 Korea Południowa
Mecz Nr. 12

Twój Czas*


Czas Lokalny

18.06.2018
Poniedziałek
18:00 MSK

Czas UTC

18.06.2018
Poniedziałek
15:00 UTC

Stadion

Stadion Olimpijski 'Fiszt'
Soczi
UTC+3
Grupa G
Belgia 3:0 Panama
Mecz Nr. 13

Twój Czas*


Czas Lokalny

18.06.2018
Poniedziałek
21:00 MSK

Czas UTC

18.06.2018
Poniedziałek
18:00 UTC

Stadion

Wołgograd Arena
Wołgograd
UTC+3
Grupa G
Tunezja 1:2 Anglia
Mecz Nr. 14

Twój Czas*


Czas Lokalny

19.06.2018
Wtorek
15:00 MSK

Czas UTC

19.06.2018
Wtorek
12:00 UTC

Stadion

Mordowija Arena
Sarańsk
UTC+3
Grupa H
Kolumbia 1:2 Japonia
Mecz Nr. 16

Twój Czas*


Czas Lokalny

19.06.2018
Wtorek
18:00 MSK

Czas UTC

19.06.2018
Wtorek
15:00 UTC

Stadion

Otkrytije Ariena
Moskwa
UTC+3
Grupa H
Polska 1:2 Senegal
Mecz Nr. 15

Twój Czas*


Czas Lokalny

19.06.2018
Wtorek
21:00 MSK

Czas UTC

19.06.2018
Wtorek
18:00 UTC

Stadion

Stadion Kriestowskij
Sankt Petersburg
UTC+3
Grupa A
Rosja 3:1 Egipt
Mecz Nr. 17

Twój Czas*


Czas Lokalny

20.06.2018
Środa
15:00 MSK

Czas UTC

20.06.2018
Środa
12:00 UTC

Stadion

Stadion Łużniki
Moskwa
UTC+3
Grupa B
Portugalia 1:0 Maroko
Mecz Nr. 19

Twój Czas*


Czas Lokalny

20.06.2018
Środa
18:00 MSK

Czas UTC

20.06.2018
Środa
15:00 UTC

Stadion

Rostow Arena
Rostów nad Donem
UTC+3
Grupa A
Urugwaj 1:0 Arabia Saudyjska
Mecz Nr. 18

Twój Czas*


Czas Lokalny

20.06.2018
Środa
21:00 MSK

Czas UTC

20.06.2018
Środa
18:00 UTC

Stadion

Kazań Arena
Kazań
UTC+3
Grupa B
Iran 0:1 Hiszpania
Mecz Nr. 20

Twój Czas*


Czas Lokalny

21.06.2018
Czwartek
16:00 SAMT

Czas UTC

21.06.2018
Czwartek
12:00 UTC

Stadion

Samara Arena
Samara
UTC+4
Grupa C
Dania 1:1 Australia
Mecz Nr. 22

Twój Czas*


Czas Lokalny

21.06.2018
Czwartek
20:00 YEKT

Czas UTC

21.06.2018
Czwartek
15:00 UTC

Stadion

Arena Jekaterynburg
Jekaterynburg
UTC+5
Grupa C
Francja 1:0 Peru
Mecz Nr. 21

Twój Czas*


Czas Lokalny

21.06.2018
Czwartek
21:00 MSK

Czas UTC

21.06.2018
Czwartek
18:00 UTC

Stadion

Stadion Striełka
Niżny Nowogród
UTC+3
Grupa D
Argentyna 0:3 Chorwacja
Mecz Nr. 23

Twój Czas*


Czas Lokalny

22.06.2018
Piątek
15:00 MSK

Czas UTC

22.06.2018
Piątek
12:00 UTC

Stadion

Stadion Kriestowskij
Sankt Petersburg
UTC+3
Grupa E
Brazylia -:- Kostaryka
Mecz Nr. 25

Twój Czas*


Czas Lokalny

22.06.2018
Piątek
18:00 MSK

Czas UTC

22.06.2018
Piątek
15:00 UTC

Stadion

Wołgograd Arena
Wołgograd
UTC+3
Grupa D
Nigeria -:- Islandia
Mecz Nr. 24

Twój Czas*


Czas Lokalny

22.06.2018
Piątek
20:00 USZ1

Czas UTC

22.06.2018
Piątek
18:00 UTC

Stadion

Stadion Kaliningrad
Kaliningrad
UTC+2
Grupa E
Serbia -:- Szwajcaria
Mecz Nr. 26

Twój Czas*


Czas Lokalny

23.06.2018
Sobota
15:00 MSK

Czas UTC

23.06.2018
Sobota
12:00 UTC

Stadion

Otkrytije Ariena
Moskwa
UTC+3
Grupa G
Belgia -:- Tunezja
Mecz Nr. 29

Twój Czas*


Czas Lokalny

23.06.2018
Sobota
18:00 MSK

Czas UTC

23.06.2018
Sobota
15:00 UTC

Stadion

Rostow Arena
Rostów nad Donem
UTC+3
Grupa F
Korea Południowa -:- Meksyk
Mecz Nr. 28

Twój Czas*


Czas Lokalny

23.06.2018
Sobota
21:00 MSK

Czas UTC

23.06.2018
Sobota
18:00 UTC

Stadion

Stadion Olimpijski 'Fiszt'
Soczi
UTC+3
Grupa F
Niemcy -:- Szwecja
Mecz Nr. 27

Twój Czas*


Czas Lokalny

24.06.2018
Niedziela
15:00 MSK

Czas UTC

24.06.2018
Niedziela
12:00 UTC

Stadion

Stadion Striełka
Niżny Nowogród
UTC+3
Grupa G
Anglia -:- Panama
Mecz Nr. 30

Twój Czas*


Czas Lokalny

24.06.2018
Niedziela
20:00 YEKT

Czas UTC

24.06.2018
Niedziela
15:00 UTC

Stadion

Arena Jekaterynburg
Jekaterynburg
UTC+5
Grupa H
Japonia -:- Senegal
Mecz Nr. 32

Twój Czas*


Czas Lokalny

24.06.2018
Niedziela
21:00 MSK

Czas UTC

24.06.2018
Niedziela
18:00 UTC

Stadion

Kazań Arena
Kazań
UTC+3
Grupa H
Polska -:- Kolumbia
Mecz Nr. 31

Twój Czas*


Czas Lokalny

25.06.2018
Poniedziałek
18:00 SAMT

Czas UTC

25.06.2018
Poniedziałek
14:00 UTC

Stadion

Samara Arena
Samara
UTC+4
Grupa A
Urugwaj -:- Rosja
Mecz Nr. 33

Twój Czas*


Czas Lokalny

25.06.2018
Poniedziałek
17:00 MSK

Czas UTC

25.06.2018
Poniedziałek
14:00 UTC

Stadion

Wołgograd Arena
Wołgograd
UTC+3
Grupa A
Arabia Saudyjska -:- Egipt
Mecz Nr. 34

Twój Czas*


Czas Lokalny

25.06.2018
Poniedziałek
21:00 MSK

Czas UTC

25.06.2018
Poniedziałek
18:00 UTC

Stadion

Mordowija Arena
Sarańsk
UTC+3
Grupa B
Iran -:- Portugalia
Mecz Nr. 35

Twój Czas*


Czas Lokalny

25.06.2018
Poniedziałek
20:00 USZ1

Czas UTC

25.06.2018
Poniedziałek
18:00 UTC

Stadion

Stadion Kaliningrad
Kaliningrad
UTC+2
Grupa B
Hiszpania -:- Maroko
Mecz Nr. 36

Twój Czas*


Czas Lokalny

26.06.2018
Wtorek
17:00 MSK

Czas UTC

26.06.2018
Wtorek
14:00 UTC

Stadion

Stadion Łużniki
Moskwa
UTC+3
Grupa C
Dania -:- Francja
Mecz Nr. 37

Twój Czas*


Czas Lokalny

26.06.2018
Wtorek
17:00 MSK

Czas UTC

26.06.2018
Wtorek
14:00 UTC

Stadion

Stadion Olimpijski 'Fiszt'
Soczi
UTC+3
Grupa C
Australia -:- Peru
Mecz Nr. 38

Twój Czas*


Czas Lokalny

26.06.2018
Wtorek
21:00 MSK

Czas UTC

26.06.2018
Wtorek
18:00 UTC

Stadion

Stadion Kriestowskij
Sankt Petersburg
UTC+3
Grupa D
Nigeria -:- Argentyna
Mecz Nr. 39

Twój Czas*


Czas Lokalny

26.06.2018
Wtorek
21:00 MSK

Czas UTC

26.06.2018
Wtorek
18:00 UTC

Stadion

Rostow Arena
Rostów nad Donem
UTC+3
Grupa D
Islandia -:- Chorwacja
Mecz Nr. 40

Twój Czas*


Czas Lokalny

27.06.2018
Środa
17:00 MSK

Czas UTC

27.06.2018
Środa
14:00 UTC

Stadion

Kazań Arena
Kazań
UTC+3
Grupa F
Korea Południowa -:- Niemcy
Mecz Nr. 43

Twój Czas*


Czas Lokalny

27.06.2018
Środa
19:00 YEKT

Czas UTC

27.06.2018
Środa
14:00 UTC

Stadion

Arena Jekaterynburg
Jekaterynburg
UTC+5
Grupa F
Meksyk -:- Szwecja
Mecz Nr. 44

Twój Czas*


Czas Lokalny

27.06.2018
Środa
21:00 MSK

Czas UTC

27.06.2018
Środa
18:00 UTC

Stadion

Otkrytije Ariena
Moskwa
UTC+3
Grupa E
Serbia -:- Brazylia
Mecz Nr. 41

Twój Czas*


Czas Lokalny

27.06.2018
Środa
21:00 MSK

Czas UTC

27.06.2018
Środa
18:00 UTC

Stadion

Stadion Striełka
Niżny Nowogród
UTC+3
Grupa E
Szwajcaria -:- Kostaryka
Mecz Nr. 42

Twój Czas*


Czas Lokalny

28.06.2018
Czwartek
17:00 MSK

Czas UTC

28.06.2018
Czwartek
14:00 UTC

Stadion

Wołgograd Arena
Wołgograd
UTC+3
Grupa H
Japonia -:- Polska
Mecz Nr. 47

Twój Czas*


Czas Lokalny

28.06.2018
Czwartek
18:00 SAMT

Czas UTC

28.06.2018
Czwartek
14:00 UTC

Stadion

Samara Arena
Samara
UTC+4
Grupa H
Senegal -:- Kolumbia
Mecz Nr. 48

Twój Czas*


Czas Lokalny

28.06.2018
Czwartek
20:00 USZ1

Czas UTC

28.06.2018
Czwartek
18:00 UTC

Stadion

Stadion Kaliningrad
Kaliningrad
UTC+2
Grupa G
Anglia -:- Belgia
Mecz Nr. 45

Twój Czas*


Czas Lokalny

28.06.2018
Czwartek
21:00 MSK

Czas UTC

28.06.2018
Czwartek
18:00 UTC

Stadion

Mordowija Arena
Sarańsk
UTC+3
Grupa G
Panama -:- Tunezja
Mecz Nr. 46

Faza Pucharowa - Terminarz

Twój Czas*


Czas Lokalny

30.06.2018
Sobota
17:00 MSK

Czas UTC

30.06.2018
Sobota
14:00 UTC

Stadion

Kazań Arena
Kazań
UTC+3
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy C-:-2. Miejsce w Grupie D
Francja, Australia, Peru, DaniaArgentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria
Mecz Nr. 50

Twój Czas*


Czas Lokalny

30.06.2018
Sobota
21:00 MSK

Czas UTC

30.06.2018
Sobota
18:00 UTC

Stadion

Stadion Olimpijski 'Fiszt'
Soczi
UTC+3
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy A-:-2. Miejsce w Grupie B
Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, UrugwajPortugalia, Hiszpania, Maroko, Iran
Mecz Nr. 49

Twój Czas*


Czas Lokalny

01.07.2018
Niedziela
17:00 MSK

Czas UTC

01.07.2018
Niedziela
14:00 UTC

Stadion

Stadion Łużniki
Moskwa
UTC+3
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy B-:-2. Miejsce w Grupie A
Portugalia, Hiszpania, Maroko, IranRosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj
Mecz Nr. 51

Twój Czas*


Czas Lokalny

01.07.2018
Niedziela
21:00 MSK

Czas UTC

01.07.2018
Niedziela
18:00 UTC

Stadion

Stadion Striełka
Niżny Nowogród
UTC+3
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy D-:-2. Miejsce w Grupie C
Argentyna, Islandia, Chorwacja, NigeriaFrancja, Australia, Peru, Dania
Mecz Nr. 52

Twój Czas*


Czas Lokalny

02.07.2018
Poniedziałek
18:00 SAMT

Czas UTC

02.07.2018
Poniedziałek
14:00 UTC

Stadion

Samara Arena
Samara
UTC+4
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy E-:-2. Miejsce w Grupie F
Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, SerbiaNiemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa
Mecz Nr. 53

Twój Czas*


Czas Lokalny

02.07.2018
Poniedziałek
21:00 MSK

Czas UTC

02.07.2018
Poniedziałek
18:00 UTC

Stadion

Rostow Arena
Rostów nad Donem
UTC+3
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy G-:-2. Miejsce w Grupie H
Belgia, Panama, Tunezja, AngliaPolska, Senegal, Kolumbia, Japonia
Mecz Nr. 54

Twój Czas*


Czas Lokalny

03.07.2018
Wtorek
17:00 MSK

Czas UTC

03.07.2018
Wtorek
14:00 UTC

Stadion

Stadion Kriestowskij
Sankt Petersburg
UTC+3
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy F-:-2. Miejsce w Grupie E
Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea PołudniowaBrazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia
Mecz Nr. 55

Twój Czas*


Czas Lokalny

03.07.2018
Wtorek
21:00 MSK

Czas UTC

03.07.2018
Wtorek
18:00 UTC

Stadion

Otkrytije Ariena
Moskwa
UTC+3
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy H-:-2. Miejsce w Grupie G
Polska, Senegal, Kolumbia, JaponiaBelgia, Panama, Tunezja, Anglia
Mecz Nr. 56

Twój Czas*


Czas Lokalny

06.07.2018
Piątek
17:00 MSK

Czas UTC

06.07.2018
Piątek
14:00 UTC

Stadion

Stadion Striełka
Niżny Nowogród
UTC+3
Ćwierćfinał
Zwycięzcy Meczu 49-:-Zwycięzcy Meczu 50
Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj, Portugalia, Hiszpania, Maroko, IranFrancja, Australia, Peru, Dania, Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria
Mecz Nr. 57

Twój Czas*


Czas Lokalny

06.07.2018
Piątek
21:00 MSK

Czas UTC

06.07.2018
Piątek
18:00 UTC

Stadion

Kazań Arena
Kazań
UTC+3
Ćwierćfinał
Zwycięzcy Meczu 53-:-Zwycięzcy Meczu 54
Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia, Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea PołudniowaBelgia, Panama, Tunezja, Anglia, Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia
Mecz Nr. 58

Twój Czas*


Czas Lokalny

07.07.2018
Sobota
18:00 SAMT

Czas UTC

07.07.2018
Sobota
14:00 UTC

Stadion

Samara Arena
Samara
UTC+4
Ćwierćfinał
Zwycięzcy Meczu 55-:-Zwycięzcy Meczu 56
Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa, Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, SerbiaPolska, Senegal, Kolumbia, Japonia, Belgia, Panama, Tunezja, Anglia
Mecz Nr. 60

Twój Czas*


Czas Lokalny

07.07.2018
Sobota
21:00 MSK

Czas UTC

07.07.2018
Sobota
18:00 UTC

Stadion

Stadion Olimpijski 'Fiszt'
Soczi
UTC+3
Ćwierćfinał
Zwycięzcy Meczu 51-:-Zwycięzcy Meczu 52
Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran, Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, UrugwajArgentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria, Francja, Australia, Peru, Dania
Mecz Nr. 59

Twój Czas*


Czas Lokalny

10.07.2018
Wtorek
21:00 MSK

Czas UTC

10.07.2018
Wtorek
18:00 UTC

Stadion

Stadion Kriestowskij
Sankt Petersburg
UTC+3
Półfinał
Zwycięzcy Meczu 57-:-Zwycięzcy Meczu 58
Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj, Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran, Francja, Australia, Peru, Dania, Argentyna, Islandia, Chorwacja, NigeriaBrazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia, Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa, Belgia, Panama, Tunezja, Anglia, Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia
Mecz Nr. 61

Twój Czas*


Czas Lokalny

10.07.2018
Wtorek
21:00 MSK

Czas UTC

10.07.2018
Wtorek
18:00 UTC

Stadion

Stadion Łużniki
Moskwa
UTC+3
Półfinał
Zwycięzcy Meczu 59-:-Zwycięzcy Meczu 60
Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran, Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj, Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria, Francja, Australia, Peru, DaniaNiemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa, Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia, Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia, Belgia, Panama, Tunezja, Anglia
Mecz Nr. 62

Twój Czas*


Czas Lokalny

14.07.2018
Sobota
17:00 MSK

Czas UTC

14.07.2018
Sobota
14:00 UTC

Stadion

Stadion Kriestowskij
Sankt Petersburg
UTC+3
Mecz o 3. Miejsce
Przegrani Meczu 61-:-Przegrani Meczu 62
Możliwe Wszystkie ZespołyMożliwe Wszystkie Zespoły
Mecz Nr. 63

Twój Czas*


Czas Lokalny

15.07.2018
Niedziela
18:00 MSK

Czas UTC

15.07.2018
Niedziela
15:00 UTC

Stadion

Stadion Łużniki
Moskwa
UTC+3
Wielki Finał
Zwycięzcy Meczu 61-:-Zwycięzcy Meczu 62
Możliwe Wszystkie ZespołyMożliwe Wszystkie Zespoły
Mecz Nr. 64