• Terminarz: Mecze Fazy Pucharowej
  • Pierwszy Mecz: : 30 czerwca, 2018
  • Ostatni Mecz: : 15 lipca, 2018 (mecz finałowy)
Kolejny Mecz Terminarz

Faza Pucharowa - Terminarz

Twój Czas*


Czas Lokalny

30.06.2018
Sobota
17:00 MSK

Czas UTC

30.06.2018
Sobota
14:00 UTC

Stadion

Kazań Arena
Kazań
UTC+3
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy C-:-2. Miejsce w Grupie D
Francja, Australia, Peru, DaniaArgentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria
Mecz Nr. 50

Twój Czas*


Czas Lokalny

30.06.2018
Sobota
21:00 MSK

Czas UTC

30.06.2018
Sobota
18:00 UTC

Stadion

Stadion Olimpijski 'Fiszt'
Soczi
UTC+3
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy A-:-2. Miejsce w Grupie B
Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, UrugwajPortugalia, Hiszpania, Maroko, Iran
Mecz Nr. 49

Twój Czas*


Czas Lokalny

01.07.2018
Niedziela
17:00 MSK

Czas UTC

01.07.2018
Niedziela
14:00 UTC

Stadion

Stadion Łużniki
Moskwa
UTC+3
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy B-:-2. Miejsce w Grupie A
Portugalia, Hiszpania, Maroko, IranRosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj
Mecz Nr. 51

Twój Czas*


Czas Lokalny

01.07.2018
Niedziela
21:00 MSK

Czas UTC

01.07.2018
Niedziela
18:00 UTC

Stadion

Stadion Striełka
Niżny Nowogród
UTC+3
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy D-:-2. Miejsce w Grupie C
Argentyna, Islandia, Chorwacja, NigeriaFrancja, Australia, Peru, Dania
Mecz Nr. 52

Twój Czas*


Czas Lokalny

02.07.2018
Poniedziałek
18:00 SAMT

Czas UTC

02.07.2018
Poniedziałek
14:00 UTC

Stadion

Samara Arena
Samara
UTC+4
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy E-:-2. Miejsce w Grupie F
Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, SerbiaNiemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa
Mecz Nr. 53

Twój Czas*


Czas Lokalny

02.07.2018
Poniedziałek
21:00 MSK

Czas UTC

02.07.2018
Poniedziałek
18:00 UTC

Stadion

Rostow Arena
Rostów nad Donem
UTC+3
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy G-:-2. Miejsce w Grupie H
Belgia, Panama, Tunezja, AngliaPolska, Senegal, Kolumbia, Japonia
Mecz Nr. 54

Twój Czas*


Czas Lokalny

03.07.2018
Wtorek
17:00 MSK

Czas UTC

03.07.2018
Wtorek
14:00 UTC

Stadion

Stadion Kriestowskij
Sankt Petersburg
UTC+3
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy F-:-2. Miejsce w Grupie E
Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea PołudniowaBrazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia
Mecz Nr. 55

Twój Czas*


Czas Lokalny

03.07.2018
Wtorek
21:00 MSK

Czas UTC

03.07.2018
Wtorek
18:00 UTC

Stadion

Otkrytije Ariena
Moskwa
UTC+3
1/8 Finału
Zwycięzcy Grupy H-:-2. Miejsce w Grupie G
Polska, Senegal, Kolumbia, JaponiaBelgia, Panama, Tunezja, Anglia
Mecz Nr. 56

Twój Czas*


Czas Lokalny

06.07.2018
Piątek
17:00 MSK

Czas UTC

06.07.2018
Piątek
14:00 UTC

Stadion

Stadion Striełka
Niżny Nowogród
UTC+3
Ćwierćfinał
Zwycięzcy Meczu 49-:-Zwycięzcy Meczu 50
Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj, Portugalia, Hiszpania, Maroko, IranFrancja, Australia, Peru, Dania, Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria
Mecz Nr. 57

Twój Czas*


Czas Lokalny

06.07.2018
Piątek
21:00 MSK

Czas UTC

06.07.2018
Piątek
18:00 UTC

Stadion

Kazań Arena
Kazań
UTC+3
Ćwierćfinał
Zwycięzcy Meczu 53-:-Zwycięzcy Meczu 54
Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia, Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea PołudniowaBelgia, Panama, Tunezja, Anglia, Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia
Mecz Nr. 58

Twój Czas*


Czas Lokalny

07.07.2018
Sobota
18:00 SAMT

Czas UTC

07.07.2018
Sobota
14:00 UTC

Stadion

Samara Arena
Samara
UTC+4
Ćwierćfinał
Zwycięzcy Meczu 55-:-Zwycięzcy Meczu 56
Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa, Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, SerbiaPolska, Senegal, Kolumbia, Japonia, Belgia, Panama, Tunezja, Anglia
Mecz Nr. 60

Twój Czas*


Czas Lokalny

07.07.2018
Sobota
21:00 MSK

Czas UTC

07.07.2018
Sobota
18:00 UTC

Stadion

Stadion Olimpijski 'Fiszt'
Soczi
UTC+3
Ćwierćfinał
Zwycięzcy Meczu 51-:-Zwycięzcy Meczu 52
Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran, Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, UrugwajArgentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria, Francja, Australia, Peru, Dania
Mecz Nr. 59

Twój Czas*


Czas Lokalny

10.07.2018
Wtorek
21:00 MSK

Czas UTC

10.07.2018
Wtorek
18:00 UTC

Stadion

Stadion Kriestowskij
Sankt Petersburg
UTC+3
Półfinał
Zwycięzcy Meczu 57-:-Zwycięzcy Meczu 58
Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj, Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran, Francja, Australia, Peru, Dania, Argentyna, Islandia, Chorwacja, NigeriaBrazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia, Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa, Belgia, Panama, Tunezja, Anglia, Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia
Mecz Nr. 61

Twój Czas*


Czas Lokalny

10.07.2018
Wtorek
21:00 MSK

Czas UTC

10.07.2018
Wtorek
18:00 UTC

Stadion

Stadion Łużniki
Moskwa
UTC+3
Półfinał
Zwycięzcy Meczu 59-:-Zwycięzcy Meczu 60
Portugalia, Hiszpania, Maroko, Iran, Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj, Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria, Francja, Australia, Peru, DaniaNiemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa, Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia, Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia, Belgia, Panama, Tunezja, Anglia
Mecz Nr. 62

Twój Czas*


Czas Lokalny

14.07.2018
Sobota
17:00 MSK

Czas UTC

14.07.2018
Sobota
14:00 UTC

Stadion

Stadion Kriestowskij
Sankt Petersburg
UTC+3
Mecz o 3. Miejsce
Przegrani Meczu 61-:-Przegrani Meczu 62
Możliwe Wszystkie ZespołyMożliwe Wszystkie Zespoły
Mecz Nr. 63

Twój Czas*


Czas Lokalny

15.07.2018
Niedziela
18:00 MSK

Czas UTC

15.07.2018
Niedziela
15:00 UTC

Stadion

Stadion Łużniki
Moskwa
UTC+3
Wielki Finał
Zwycięzcy Meczu 61-:-Zwycięzcy Meczu 62
Możliwe Wszystkie ZespołyMożliwe Wszystkie Zespoły
Mecz Nr. 64